You are currently viewing Uus aasta = uued harjumused

Uus aasta = uued harjumused

Uue aasta algus on parim aeg uute harjumuste loomiseks. Ikka selleks et muuta oma igapäeva elu lihtsamaks ja paremaks. Meie kutsume uuel aastal üle vaatama oma igapäevaseid ilu- ja kehahoolduse rutiine. Järgnevalt mõned ideed väikestest muutustest, mida uuel aastal proovida.

Tükiseep vedelseebi ja dušigeeli asemel: loodusliku koostisega tahke seep on suurepärane alternatiiv nii vedelseebile kui ka dušigeelile. Tahke seep on sensoorselt mitmekülgsem, pakkudes paremat kasutuskogemust, kestab kauem ning on ka keskkonnasõbralikum (vähem koostisosasid ja parem pakend). Erinevate koostisosade ja aroomide suur varieeruvus aga tagab pea lõputu seebivaliku, mistõttu leidub igaühele midagi ning soovi korral on lihtne erinevaid seepe proovida. Suure valiku häid seepe leiad siit.

Loe lisaks: 10+ põhjust, miks armastada seepi

Tahke šampoon ja palsam vedela šampooni ja palsami asemel: tahke šampoon ja palsam toimivad samamoodi nagu vedel šampoon ja palsam, kuid on konsentreeritud kujul ja ei sisalda vett. Seetõttu on tahked tooted lihtsamini kaasaskantavad ning kestavad kauem. Lisaks on see suurepärane viis oma plastijäätmete vähendamiseks. Valiku tahkeid šampoone ja palsameid leiad siit.

Loe lisaks: Tahke šampoon vs vedel šampoon

Tahke kehakreem: Jah, ka kehakreem võib olla tahkel kujul. Tahke kreem on suurepärane alternatiiv tuubikreemidele. Neid on lihtne kasutada, kestavad kauem ning tekitavad vähem jäätmeid. Valiku tahkeid kehakreeme leiad siit.

Hambapesutabletid hambapasta asemel: tabletid puhastavad hambaid sama hästi kui pasta kuid on palju lihtsam ja mugavam kasutada. Ühes tabletis on täpselt niipalju toimeainet kui vajad ühe hambapesu jaoks. Seega jääb ära ületarbimine. Lisaks on tablette lihtsam kaasaskanda, sest saad endaga kaasa võtta täpselt selle koguse kui vajad, kasvõi ühe tableti kaupa. Hambapesutabletid leiad siit.

Loe lisaks: Hambapasta versus hambapesutabletid

Väikesed muutused, millel on elu (ja võibolla ka maailma) muutev potentsiaal. Meie missioon on olla Sulle toeks ja pakkuda lahendusi, et ikka üheskoos parema ja kestlikuma elu poole liikuda.

Jaga seda artiklit:

Lisa kommentaar