Meie filosoofia

Armastame seepi

Seep on suurepärane ja seda mitmel põhjusel. Oma mitmetuhande aasta vanuse ajalooga on seep üks vanimaid hügieeni- ja kosmeetikatooteid üldse. Seep on käepärane, ergonoomiline ja seda on lihtne kasutada. Seep ei vaja keerulist pakendit. Seep on keskkonnasõbralik. Seepi on võimalik valmistada 100% looduslikest, orgaanilistest ja taimsetest koostisosadest odavalt ja lihtsalt sealhulgas ka kodustes tingimustes. Erinevate koostisosade varieerimine aga annab pea lõputult võimalusi erineva kuju, aroomi ja värviga seepide valmistamiseks, mille seast on võimalik igaühel just enda joaks sobiv kombinatsioon leida.

Looduslik ja keskkonnasäästlik

Kasutame kosmeetikatooteid igapäevaselt. Olgu siis keha, naha või juuste eest hoolitsemiseks, kaitseks keskkonnamõjude eest, suuhügieeniks jne. Me kõik tahame, et kasutatav kosmeetika oleks koostiselt võimalikult looduslik ja orgaaniline. Seetõttu püüdleme selle poole, et pakkuda üksnes tooteid, mis on vabad kahjulikest kemikaalidest ja kuntslikest lisanditest, olles võimalikult kahjutud nii meile endile kui ka meid ümbritsevale keskkonnale.

Julmusevaba ja vegan

Oleme kindlal seisukohal, et toodete testimine loomade peal peab lõplikult ajalukku jääma. Ükski elusolend ei peaks kannatama inimese ilu ja heaolu ihaluse tõttu. Seetõttu oleme teinud teadliku otsuse teha koostööd üksnes brändidega, kes ei vii läbi loomkatseid ega testi oma tooteid või toodete koostisosasid loomade peal. Puhaste looduslike koostisosadega toodete puhul puudub loomkatseteks ka otsene vajadus. Samuti toetame vegan elustiili, mistõttu on suurem osa meie toodetest vegansõbralikud. Et oleks parem elu nii meil kui ka loomadel. Soovime, et sarnane oleks ka sinu valik.

Plastikuvaba ja hõlpsasti taaskäideldav pakend

Kaasaegse kosmeetikatööstuse üks suurimaid probleeme on plastikust tootepakendid. See on probleem, millest ei saa üle ka kõige paremad öko brändid. Kuid plastik ei ole öko. Plastik on odav ja lihtne valmistada, aga mitte kuigi keskkonnasõbralik. Nagu pole ka plastiku taaskäitlemine. Plastikut ei ole võimalik lõputult ümbertöödelda, mistõttu varem või hiljem jõuab see jäätmena ikkagi loodusesse. Ainus keskkonnasäästlik lahendus on plastikuvaba ja biolagunev. Meie tootevalikust leiad tooted, mis on suuremas osas plastikuvabad ning pakendatud taaskäideldavasse või biolagunevasse pakendisse.

Toetame kohalikke väiketootjaid

Usume kohalikku väiketootmisesse. Miks? Sest ainult väiketootmine saab olla tõeliselt jätkusuutlik. Ökoloogiliselt, majanduslikult ja sotsiaalselt. Toetades kohalikke väiketootjaid, panustame puhtamasse looduskeskkonda ja kohalike kogukondade arengusse. Teeme seda üheskoos!

Oleme YOS seebipood

YOS seebipood ja seebipood.ee on Eestis registreeritud osaühingu YOS OÜ kaubamärgid. Töötame iga päev selle nimel, et tuua inimesteni maailma parimad ökokosmeetika brändid ja tooted. Oleme oma tootevalikule kehtestanud kõrged standardid, mille tulemusena jõuavad meie veebipoodi üksnes parima kvaliteediga tooted, mis on sõbralikud nii inimeste kui ka looduskeskkonna vastu. Soovides panustada ökoloogiliselt vastutustundlikku tootmisse oleme oma koostööpartneriteks valinud peamiselt väiketootjad, kelle ökoloogiline jalajälg on väiksem.

Juriidiline info:
YOS OÜ
Eesti äriregistri nr. 14646378
Käibemaksukohustuslase nr. EE102142976
Lisa ennast ootenimekirja We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.
×
×

Ostukorv