Meie filosoofia ja väärtused

Armastame seepi

Seep on suurepärane ja seda mitmel põhjusel. Oma mitmetuhande aasta vanuse ajalooga on seep üks vanimaid hügieeni- ja kosmeetikatooteid üldse. Seep on käepärane, ergonoomiline ja seda on lihtne kasutada. Seep ei vaja keerulist pakendit. Seep on keskkonnasõbralik. Seepi on võimalik valmistada 100% looduslikest, orgaanilistest ja taimsetest koostisosadest odavalt ja lihtsalt sealhulgas ka kodustes tingimustes. Erinevate koostisosade varieerimine aga annab pea lõputult võimalusi erineva kuju, aroomi ja värviga seepide valmistamiseks, mille seast on võimalik igaühel just enda joaks sobiv kombinatsioon leida.
Meist

Looduslik ja keskkonnasäästlik kehahooldus

Me kõik kasutame kosmeetikatooteid igapäevaselt. Olgu siis keha, naha või juuste eest hoolitsemiseks, kaitseks keskkonnamõjude eest, suuhügieeniks jne. Me kõik tahame, et kasutatav kosmeetika oleks koostiselt võimalikult looduslik ja orgaaniline ning ohutu organismile. Püüdleme selle poole, et pakkuda Teile üksnes tooteid, mis on vabad kahjulikest kemikaalidest ja kuntslikest lisanditest, olles võimalikult kahjutud nii meile endile kui ka meid ümbritsevale keskkonnale.

Meist

Julmusevaba ja vegan

Oleme kindlal seisukohal, et toodete testimine loomade peal peab lõplikult ajalukku jääma. Ükski elusolend ei peaks kannatama inimese ilu ja heaolu ihaluse tõttu. Seetõttu oleme teinud teadliku otsuse teha koostööd üksnes brändidega, kes ei vii läbi loomkatseid ega testi oma tooteid või toodete koostisosasid loomade peal. Puhaste looduslike koostisosadega toodete puhul puudub loomkatseteks ka otsene vajadus. Toetame ka vegan elustiili, mistõttu on suurem osa meie toodetest vegansõbralikud. Et oleks parem elu nii meil kui ka loomadel. Soovime, et sarnane oleks ka sinu valik.

Meist

Plastivaba ja hõlpsasti taaskäideldav pakend

Plastist tootepakendid on kaasaegse ilutööstuse üks suurimaid probleeme, millest ei saa üle ka kõige paremad ökobrändid. Plasti on odav ja lihtne valmistada, kuid paraku pole see kuigi keskkonnasõbralik. Nagu pole tegelikult ka plasti taaskäitlemine. Plasti ei ole võimalik lõputult ümbertöödelda, mistõttu varem või hiljem jõuab see jäätmena ikkagi loodusesse. Seetõttu usume, et parim keskkonnasäästlik lahendus on plastivaba ja biolagunev. Meie tootevalikust leiad tooted, mis on suuremas osas või täielikult plastivabad ning pakendatud taaskäideldavasse või biolagunevasse pakendisse.

Meist

Toetame ja teeme koostööd kohalike väiketootjatega

Usume kohalikku väiketootmisesse. Miks? Sest ainult väiketootmine saab olla tõeliselt jätkusuutlik. Ökoloogiliselt, majanduslikult ja sotsiaalselt. Toetades kohalikke väiketootjaid, panustame puhtamasse looduskeskkonda ning kohalike kogukondade arengusse. Teeme seda üheskoos!

Meist

YOS seebipood ja seebipood.ee on Eestis registreeritud osaühingu YOS OÜ kaubamärgid. Töötame iga päev selle nimel, et tuua inimesteni parimad saadaolevad ökokosmeetika brändid ja tooted. Oleme oma tootevalikule kehtestanud kõrged standardid, mille tulemusena jõuavad meie veebipoodi üksnes parima kvaliteediga tooted, mis on sõbralikud nii inimeste kui ka looduskeskkonna vastu. Soovides panustada ökoloogiliselt vastutustundlikusse ja jätkusuutlikusse tootmisse oleme oma koostööpartneriteks valinud peamiselt väiketootjad, kelle ökoloogiline jalajälg on väiksem.

Juriidiline info:
YOS OÜ
Eesti äriregistri nr. 14646378
Käibemaksukohustuslase nr. EE102142976