Kõik seebipood.ee veebipoes tehtud tellimused edastatakse ostjale posti- või kullerteenust osutava teenusepakkuja vahendusel. Tellimused väljastatakse Tallinnast ja edastatakse ostja poolt esitatud aadressile või hoiukappi, kui varasemalt pole kokku lepitud teisiti.

Kõik saatmiskulud kannab ostja. Vastav summa kuvatakse ostjale vahetult enne makse sooritamist ning saatmiskulud lisatakse ostetud toodete hinnale. Saatmiskulud sõltuvad tarne läbiviijast ja tarne meetodist lähtuvalt ostja poolt ostu sooritamisel tehtud valikutest.

Tarneid viivad läbi Omniva, Itella ja DPD. Ostjal on võimalik valida, kas soovib paki kätte saada postkontorist, enda poolt valitud pakiautomaadist või kulleri käest ostu hetkel kokkulepitud aadressil.

Tellimused komplekteeritakse ja edastatakse tarneteenuse pakkujale esimesel võimalusel peale ostu eest tehtud makse laekumist meie arvelduskontole. Tööpäevadel (E-R) enne 17:30 tehtud tellimused postitatakse üldjuhul veel samal päeval, peale 17:30 tehtud tellimused järgmisel tööpäeval. Teavitame klienti kauba postitamisest või tarneteenuse osutajale üleandmisest e-kirja teel.

Tarned teostatakse üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul peale paki postitamist või üle andmist tarneteenuse osutajale (va riiklikud pühad). Veebipood ei vastuta tarneteenust osutava teenusepakkuja tegevusest (või tegevusetusest) tulenevate viivituste eest ega tarneteenuse kvaliteedi eest.

Käesolevad tarnetingimused kehtivad üksnes Eesti Vabariigi territooriumil. Välismaale tellimise soovi korral tuleks ühendust võtta veebipoe klienditeenindusega info@seebipood.ee.

Saadetised pakendame alati võimalikult keskkonnasõbralikult ja plastivabalt võimalusel taaskasutades erinevaid pakkematerjale. See tähendab, et mõnikord võid saada paki korduvkasutatud pakendis, mis ei pruugi välja näha sama ilus kui uus, aga oma eesmärki (sisu kaitsmine) täidab see sama hästi. Olenevalt pakendi suurusest ja sisust võime mõnikord täitematerjalina kasutada kartongi- ja paberijäätmeid, sh vanu ajalehti. See on vajalik, et paki sisu ei loksuks ega saaks transpordi käigus kahjustada. Pakendi sulgemiseks kasutame lihtsat paberteipi. Kogu meie saadetisega kaasasolev pakkematerjal on seega taaskasutatav või lihtsasti käideldav koos muude paberi- või pakendijäätmetega. Pakendamise erisoovidest palume teada anda tellimuse esitamisel kommentaari jätmisega.

omnivasmartpost itella blue logo RGB transparent backgr 18.03.21dpd logo redgrad rgb