Kuidas seep toimib?

Seebi peamiseks eesmärgiks ja funktsiooniks on mustuse ja mustuseosakeste, eemaldamine määrdunud või puhastamist vajavatelt pindadelt. Kuidas seep sellega hakkama saab?

Jätka lugemist Kuidas seep toimib?

Kuidas õigesti käsi pesta?

Käte pesemine on üks lihtsamaid viise isikliku hügieeni parandamiseks ning haiguste eemale hoidmiseks. Kuidas aga pesta käsi nii, et sellest ka päriselt kasu oleks?

Jätka lugemist Kuidas õigesti käsi pesta?

Seebiga viiruste ja bakterite vastu

Käte regulaarne pesemine seebi ja veega on üks lihtsamaid ja efektiivsemaid vahendeid erinevate viiruste ja bakterite ning nende poolt põhjustatavate nakkushaiguste vastu. Miks see nii on ja kuidas seep meid kaitsta aitab?

Jätka lugemist Seebiga viiruste ja bakterite vastu

Kuidas seebi abil kodus plastjäätmeid vähendada?

Seep on lihtne ja minimalistlik, kuid samas mitmekülgne ja suurepärane puhastusvahend. Kuna seep ei vaja keerulist pakendit, aitab see vähendada ka plastikjäätmeid. Järgnevalt mõned lihtsad näited ja nipid, kuidas seebi abil kodus plastjäätmeid vähendada.

Jätka lugemist Kuidas seebi abil kodus plastjäätmeid vähendada?

Ökokosmeetika – keskkonnasõbralik naha- ja kehahooldus

Ökokosmeetika on viimase aja üks suurimaid ja kiiremini kasvavaid trende ilutööstuses. Järjest rohkem tarbijaid nõuavad tootjatelt hügieeni- ja kehahooldustooteid, mis oleksid valmistatud puhastest looduslikest koostisainetest, vabad ohtlikest kunstlikest lisaainetest ning võimalikult väikese mõjuga ümbritsevale looduskeskkonnale.

Jätka lugemist Ökokosmeetika – keskkonnasõbralik naha- ja kehahooldus

Imeliselt mitmekülgne Marseille seep

Marseille seep (originaalis ehk prantsuse keeles Savon de Marseille) on Prantsusmaal Marseille sadamalinnas või selle lähiümbruses toodetav traditsiooniline looduslik seep, mis on tuntud oma erakordselt laia kasutusvaldkonna poolest kehahooldusest kuni riietepesu ja putukatõrjevahendini.

Jätka lugemist Imeliselt mitmekülgne Marseille seep