Bränd:Punch

Punch Sanitizer antiseptiline sprei 100ml + spreipulk

5.90 

Lisa lemmikutesse
Lisa lemmikutesse
Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Punch Sanitizer antiseptiline sprei on nahasõbralik ja efektiivne vahend käte ja pindade desinfitseerimiseks. Hävitab tõhusalt bakterid, pärmseened, hallitusseened ja viirused. Toode on värvi- ja lõhnaainevaba. Sisaldab nahka kaitsva toimega komponenti (glütserool). Sobilik kutseliseks ja koduseks kasutamiseks nii käte kui ka pindade puhastamiseks. Toode on mugavas ja keskkonnasõbralikus pihustiga klaaspudelis. Valmistatud Eestis. Tegemist on Terviseameti poolt ametlikult heaks kiidetud desinfektsioonivahendiga, millele on väljastatud biotsiidi registreerimistunnus nr 1903/20.

Koostis: Etanool (75% v/v), vesi (23.5% v/v), glütserool (1.5% v/v).

Kasutusjuhend: Pihusta 3 ml vahendit pestud ja kuivatatud kätele ning hõõru laiali. Pindade desinfitseerimiseks pihusta või vala eelnevalt puhastatud pinnale. Toimeaeg 30 sekundit. Kasutada lahjendamata kujul.

Säilitamistingimused: Säilitada toatemperatuuril, päikese eest kaitstult ja suletuna.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud: väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida pakend tihedalt suletuna. Silma sattumisel loputage silmi põhjalikult veega vähemalt 15 minutit. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Korduvtäidetav 10ml spreipulk sobib erinevate vedelike nagu eeterlikud õlid, parfüüm, desinfektsioonivahend, putukatõrje vmt hoiustamiseks ja kaasaskandmiseks. Mugav väike formaat, mida on lihtne kaasas kanda. Peene uduspreiga pump. Pulgaga on kaasas väike plastist silinder, mille abil on pulka lihtne täita. Mahub taskusse või käekotti. Pulk mahutab umbes 10ml vedelikku ning on mõõtmetega 11.9 cm (kõrgus) ja 1.55 cm (läbimõõt). Mugav kaasa võtta reisile, matkale, randa või niisama kaasas kanda. Valmistatud läbipaistmatust valgest plastist.

Bränd

Punch

Punch Drinks on Tallinnas tegutsev uue ajastu joogivabrik, mille peamiseks toodanguks on öko karastusjoogid ja džinnikokteilid, kuid viimase lisandusena ka joogipiiritusest valmistatud disinfektsioonivahendid. Kõik tooted on valmistatud naturaalsetest koostisosadest ja võimalikult ökoloogiliselt.

Punch Sanitizer antiseptiline sprei 100ml + spreipulk

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Punch Sanitizer antiseptiline sprei 100ml + spreipulk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.