Bränd:Punch

Punch Sanitizer antiseptiline sprei klaaspudelis 100ml

4.95 

Nahasõbralik desinfektsioonivahend. Sobib nii käte kui ka pindade puhastamiseks. Hävitab bakterid, pärmseened, hallitusseened ja viirused. Värvi- ja lõhnaainevaba.

Laos

Lisa lemmikutesse
Lisa lemmikutesse
Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Nahasõbralik ja efektiivne vahend käte ja pindade desinfitseerimiseks. Hävitab tõhusalt bakterid, pärmseened, hallitusseened ja viirused. Toode on värvi- ja lõhnaainevaba. Sisaldab nahka kaitsva toimega komponenti (glütserool). Sobilik kutseliseks ja koduseks kasutamiseks nii käte kui ka pindade puhastamiseks. Toode on mugavas ja keskkonnasõbralikus pihustiga klaaspudelis. Valmistatud Eestis. Tegemist on Terviseameti poolt ametlikult heaks kiidetud desinfektsioonivahendiga, millele on väljastatud biotsiidi registreerimistunnus nr 1903/20.

Koostis: Etanool (75% v/v), vesi (23.5% v/v), glütserool (1.5% v/v).

Kasutusjuhend: Pihusta 3 ml vahendit pestud ja kuivatatud kätele ning hõõru laiali. Pindade desinfitseerimiseks pihusta või vala eelnevalt puhastatud pinnale. Toimeaeg 30 sekundit. Kasutada lahjendamata kujul.

Säilitamistingimused: Säilitada toatemperatuuril, päikese eest kaitstult ja suletuna.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud: väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida pakend tihedalt suletuna. Silma sattumisel loputage silmi põhjalikult veega vähemalt 15 minutit. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Bränd

Punch

Punch Drinks on Tallinnas tegutsev uue ajastu joogivabrik, mille peamiseks toodanguks on öko karastusjoogid ja džinnikokteilid, kuid viimase lisandusena ka joogipiiritusest valmistatud disinfektsioonivahendid. Kõik tooted on valmistatud naturaalsetest koostisosadest ja võimalikult ökoloogiliselt.
Punch Sanitizer antiseptiline sprei klaaspudelis 100ml

Lisainfo

EAN

4744429012089

Päritoluriik

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Punch Sanitizer antiseptiline sprei klaaspudelis 100ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…