Brands:Seebipood

Zero waste kehahoolduse komplekt XS

Al. 11.45 

Kehahoolduse komplekt, mis sisaldab kaks-ühes seep-šampooni ja luffa pesukäsna. Hea kingitus nullkulu elustiili entusiastile või alles esimesi samme tegevale huvilisele.

Luffa käsn nööriga
3.00 

Laos

Lisa lemmikutesse
Lisa lemmikutesse

Kirjeldus

Zero waste ehk nullkulu ehk jäätmevaba kehahoolduse (stardi)komplekt, mis sisaldab kaks-ühes tahket seep-šampooni kehale ja juustele ning nööriga luffa kehapesusvammi. Loodusliku koostisega Nurme kaks-ühes tahke seep-šampoon sobib nii keha kui ka juuste pesemiseks nii meestele, naistele kui ka lastele, olles keskkonnasõbralik alternatiiv tavalisele plastpudelis dušigeelile ja šampoonile. Kaks-ühes toote eeliseks on mugavus, kompaktsus ning kokkuhoid, nii rahaliselt kui ka loodusressursside kasutamise mõttes. Taimsest kiust luffa pesukäsn on looduslik alternatiiv sünteetilisele pesusvammile, olles sünteetika- ja plastivaba, biolagunev ja kodustes tingimustes komposteeritav. Komplekt sobib nii alles esimesi samme tegevatele nullkulu elustiiliga esmatutvujatele kui ka juba kogenud entusiastile.

NB! Seebipõhine tahke šampoon võib vajada üleminekuaega juuste harjumiseks uue rutiiniga. Seetõttu võivad juuksed esimeste pesukordade järgselt tunduda imelikud (rasked ja peadligi hoidvad või takused), mille vastu aitab juuksepalsami kasutamine või juuste loputamine õunaäädika lahusega. Tahkete šampoonide ja nende kasutamise kohta leiad rohkem informatsiooni siit: Tahke šampoon – korduma kippuvad küsimused.

Pakend: tugevast kartongist transpordipakend – ladusta koos paberi- ja kartongpakendi jäätmetega, komposteeri või taaskasuta.

Bränd

Seebipood

Seebipoe omamärgitooted on spetsiaalselt Seebipoe tarbeks valmistatud või meie poolt valmistatud ja komplekteeritud omatooted. Soovime oma klientidele pakkuda laia tootevalikut kõrge kvaliteediga toodetest, mis oleksid keskkonnasõbralikud ning jätkusuutlikult valmistatud. Omatoodete näol pakumegi täiendavat valikut toodetest, mida kusagil mujal ei leidu.
Seebipood.ee logo

Lisainfo

Mõõtmed 17 × 12.5 × 6.5 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Zero waste kehahoolduse komplekt XS”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.