Bränd:Seebipood

Zero waste kehahoolduse komplekt S

Al. 15.95 

Kehahoolduse komplekt, mis sisaldab loodusliku koostisega kehaseepi, pesukäsna ning tahket šampooni. Hea kingitus nullkulu elustiili entusiastile või alles esimesi samme tegevale huvilisele.

Vali rippmenüüst soovitud svamm:
Vali rippmenüüst soovitud seep:
Vali rippmenüüst soovitud šampoon
Lisa lemmikutesse
Lisa lemmikutesse

Kirjeldus

Zero waste ehk nullkulu ehk jäätmevaba kehahoolduse (stardi)komplekt, mis sisaldab loodusliku koostisega kehapesuseepi, kehapesusvammi ning tahket šampooni. Kehapesuseep on alternatiiv tavalisele dušigeelile olles plasti- ja sünteetikavaba ning keskkonnasäästlikum. Üks 100g kehapesuseep võib asendada 2-3 dušigeeli pudelit, nii säästad raha kui ka loodusressursse. Taimsest kiust pesukäsn on looduslik alternatiiv sünteetilisele pesusvammile olles sünteetika- ja plastivaba, biolagunev ja komposteeritav. Tahke šampoon sobib asendama vedelšampooni olles plastivaba ning keskkonnasäästlikum. Komplekt sobib nii alles esimesi samme tegevatele nullkulu elustiiliga esmatutvujale kui ka juba kogenud entusiastile.

Bränd

Seebipood

Seebipoe omamärgitooted on spetsiaalselt Seebipoe tarbeks valmistatud või meie poolt valmistatud ja komplekteeritud omatooted. Soovime oma klientidele pakkuda laia tootevalikut kõrge kvaliteediga toodetest, mis oleksid keskkonnasõbralikud ning jätkusuutlikult valmistatud. Omatoodete näol pakumegi täiendavat valikut toodetest, mida kusagil mujal ei leidu.
Seebipood.ee logo

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Zero waste kehahoolduse komplekt S”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga